Ajax en de VriendenLoterij hebben de langlopende samenwerking uitgebreid en verlengd. De VriendenLoterij wordt tot minimaal juni 2030 Official Partner van Ajax. De kern van het partnership is en blijft de steun die de VriendenLoterij en haar deelnemers geven aan de maatschappelijke aspecten van het jeugdvoetbal en andere maatschappelijke activiteiten van de club.
De VriendenLoterij is al meer dan vijftien jaar betrokken bij deze activiteiten, tot en met minimaal seizoen 2029/2030 gaat de VriendenLoterij dit intensiveren als Maatschappelijk Partner van Ajax en Ajax Foundation.
Cas Biesta, commercieel directeur Ajax: "We zijn de VriendenLoterij dankbaar voor de jarenlange samenwerking en hun ondersteuning van onze jeugdopleiding en andere maatschappelijke activiteiten. Eerder kondigde de VriendenLoterij aan hun langlopende samenwerking met de Eredivisie te verlengen en uit te breiden; zowel door hun partnership te vergroten als naamgevend sponsor, maar ook door de ambitie te verstevigen als maatschappelijk partner van sport. Erg mooi dat ook het partnership tussen Ajax en de VriendenLoterij op die vlakken wordt geïntensiveerd. We kijken uit naar het voortzetten van alle maatschappelijke activiteiten die we samen al deden, alsmede de nieuwe acties en prijzen die we gaan bieden aan onze fans en VriendenLoterij-deelnemers."
Lydi Siebers, managing director VriendenLoterij: "We zijn trots op de verlenging van ons partnership met Ajax. Binnen onze samenwerking staan vanaf dag één de maatschappelijke activiteiten en de ontwikkeling van jeugd centraal. Met dit partnership gaan we onze samenwerking op dat vlak voortzetten en uitbreiden. Recent hebben we ook ons partnership met de Eredivisie geïntensiveerd. Met de VriendenLoterij Eredivisie en de clubs zetten we ons in om een positieve bijdrage te leveren aan een gezondere, inclusievere en sterkere samenleving. Ook dat kunnen we dankzij deze verlengde samenwerking met Ajax op een impactvollere manier doen."
Foto, van links naar rechts: Cas Biesta, Lydi Siebers, Menno Geelen, Geert Friebel