GGPoker nieuwe sponsor van Keuken Kampioen Divisie voetbalclubs

GGPoker wordt sponsor van de voetbalclubs Almere City, FC Volendam, Excelsior, FC Emmen en FC Dordrecht. De online pokerroom zal de rest van het huidige seizoen op de shirts van de ploegen uit de Keuken Kampioen Divisie te zien zijn.

GGPoker zal op de mouw van het shirt van Almere City zichtbaar zijn. Daarnaast zijn ze in beeld op de LED-boarding in het Yanmar Stadion. Partnership Marketeer Tom Pruim: “Er spreekt veel vertrouwen uit dat GGPoker het restant van het seizoen met ons aan tafel wil en daarna verder wil kijken hoe de kaarten geschud zijn. Het is voor de club een eerste samenwerking met een online kansspel organisatie. Wij onderzoeken graag hoe wij met GGPoker dit partnership op een op een verantwoorde manier kunnen activeren.”

Volendam zegt erg blij te zijn met de samenwerking met GGPoker. Accountmanager Martijn Stroet laat weten: “De opening van de online kansspelmarkt biedt voor voetbalclubs nieuwe kansen. De samenwerking met GGPoker is daar een mooi voorbeeld van. We zijn blij zo’n mooi bedrijf aan ons te binden en denken dat wij een mooie koppeling kunnen maken tussen de volgers van FC Volendam en de vele mogelijkheden van GGPoker om hier op een leuke manier bij aan te haken. Een absolute win-winsituatie”

Al eerder week werd bekend dat GGPoker ook sponsor van FC Emmen en SC Excelsior wordt. Vanaf de uitwedstrijd tegen Roda JC, op 23 oktober, speelt FC Emmen met het logo van de online pokersite op de broek.
“Het partnership tussen Excelsior Rotterdam en GGPoker is mogelijk na de opening van de online kansspelmarkt, die voor voetbalclubs nieuwe kansen biedt op mooie samenwerkingsverbanden zoals dit”, zegt directeur Daan Bovenberg van Excelsior Rotterdam. “Door de samenwerking denken wij een mooie koppeling te kunnen maken tussen de achterban van onze club en de mogelijkheden die GGPoker te bieden heeft.”