Flink en Ajax verlengen partnership tot en met 2025

Ajax en boodschappen-bezorgservice Flink hebben hun partnership-overeenkomst verlengd. Flink blijft tot en met minimaal 2025 Official Grocery Delivery Partner en Official Meal Delivery Partner van Ajax. De acties voor seizoenkaarthouders, thuiskijkers en andere fans worden voortgezet.

Menno Geelen, commercieel directeur Ajax: "We hebben destijds een goede keuze gemaakt door in de snelgroeiende flitsbezorgmarkt te kiezen voor Flink, de partij met de meest betrouwbare strategie. Flink zit inmiddels in meer dan 40 steden, bezorgt boodschappen binnen minuten en heeft een enorm assortiment. Via ons bereik blijven we hun verhaal en aanbod over de bühne brengen.”


Robin Kiesler, Managing Director NL Flink: "We zijn verheugd ons partnership met Ajax voort te zetten. Onze ambitie is om de leidende positie in de competitieve markt van flitsbezorgers en online supermarkten te behouden. Via Ajax kunnen we niet alleen alle Ajax- en voetbalfans in heel Nederland bereiken maar ook de mogelijkheden die we hebben bij Ajax inzetten om onze relaties, medewerkers en (potentiële) bezorgers verder aan ons te binden.”